Roche s.r.o.

Farmaceutická společnost Roche s.r.o. se stala patronem asistenční fenky Brity díky finanční pomoci, která nám pomohla dofinancovat její výcvik. Brita doprovází paní Janu z Prahy, která nám o tom, jak jí Brita změnila život napsala:

Není pochyb, že nám naše pejsková změnila život. Nemohu říct, že by změnila život pouze mě, ale její přítomnost se přirozeně dotkla všech členů rodiny. Nikdy jsem psa neměla a tak jsem se dlouho rozhodovala, zda asistenční pes nebude příliš velká odpovědnost přitom, že pracuji na plný úvazek a starám se o běžný chod domácnosti. Ale protože jsem na vozíku téměř 20 let a různé činnosti zvládám hůř, tak dnes vidím, jak moc mi Brita pomáhá. Podává věci ze země, vyndává prádlo z pračky, venku mě pomáhá táhnout do kopce a v obchodě způsobně čeká na svůj příděl nákupu.

Donutila mě k pravidelným vycházkám venku, kde vlastně odpočívám a ona se prohání po louce nebo aportuje (což ji moc baví). Veselou příhodu máme z obchodu, kde byly při reklamní akci nabízeny pamlsky pro domácí mazlíčky. Slečna za pultíkem se tvářila velice překvapeně, když vedle sebe uviděla naši Britu, která čumákem vybírala ten nejlepší kousek. Obě měly velikou radost. Brita dala najevo, že v jídle není vybíravá a slečna se konečně dočkala někoho, kdo její zboží okamžitě ocenil.

Moc ráda bych za Britu poděkovala Vašemu sdružení, které všechno zajistilo, panu Kadlečkovi, který ji vycvičil a společnosti Roche, která pomohla s financováním a stala se Britiným patronem.Pes pomůže © All Rights Reserved
<